Buďte ultimátny Secret Santa s našími tipmi na darček

Secret Santa je čoraz obľúbenejšia tradícia vo viacerých firmách, kedy si kolegovia medzi sebou anonymne losujú a následne si navzájom kupujú vianočné darčeky. Táto príjemná aktivita si však vyžaduje aj trochu premýšľania, čo by sa kolegovi či kolegyni, ktorú máte obdarovať mohlo páčiť.
V prípade, že poznáte záujmy vyžrebovanej osoby alebo ste ich zistili len tak medzi rečou v kuchynke či prelustrovaním sociálnych sietí, odporúčame použiť náš vyhľadávač, kde môžte opísať danú osobu a my Vám ponúkneme špecializovaný výber. Predsa len je ľahšie kupovať darček ak viete, čo dotyčnú osobu zaujíma.
Ak však nepoznáte vyžrebovaného štastlivca a nemáte alebo sa Vám jednoducho nechce o ňom nič zisťovať, ponúkame Vám zopár tipov na zaujímavé a cenovo prijateľné darčeky.

Darček pre kolegyňu

Secret Santa môže nežné členky pracovného kolektívu potešiť dekoráciami do domácnosti alebo aj niečím relaxačným. Antistresové omaľovánky môžu Vašu kolegyňu zbaviť alebo znížiť levely stresu v práci a zlepšiť produktivitu v práci. Na druhú stranu vonná sviečka spríjemní atmosféru v práci.

Darček pre kolegu

Aký darček by len Secret Santa daroval jeho úžasným kolegom? Skvelým darom pre Vašich kolegov by mohla byť papaníčko alebo niečo praktické, čo využijú a budú sa všade chváliť akú vychytávku dostali od ich Secret Santu.

Všeobecné darčeky

Ak sa Vám žiadny z vyššie uvedených darčekov nepozdáva, máme pre Vás výcuc darčekov, ktoré by mohli byť vhodné na príležitosť ako je Secret Santa. Poprípade odporúčame navštíviť obchody ako Flying Tiger alebo Tedi a jednoducho kúpte prvé čo Vás zaujme.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.