Čo priniesť na kolaudáciu

Kto by sa netešil na kolaudáciu? Významnú udalosť ako nasťahovanie sa do nového príbytku treba poriadne osláviť. Niekoľkomesačná drina stavania nového domčeka či nasťahovanie sa do nového bytu, zveľadovanie interiéru, hodiny doľadovacích a dekoračných prác, ktoré sú konečne minulosťou, si žiadajú poriadnu párty.

Najviac potešíte svojho blízkeho v tomto období, ak sa mu ponúknete pomôcť napríklad s upratovacími prácami či sťahovaním krabíc s vecami. Nie vždy však máme čas, nakoľko súčasná doba je uponáhľaná a niekedy sme radi ak stíhame svoje povinnosti. Avšak kolaudácia je udalosť, na ktorú by si každý pozvaný mal nájsť čas. Keď už takéto pozvanie príde, začneme premýšlať, čo takého by sme mohli kúpiť a priniesť ako kolaudačný darček. Preto sme pre Vás pripravili tipy na tieto darčeky. Ale ako pri každom vyberaní darčeka, zistite si dopredu, či už daný darček nemá kolaudovaná domácnosť.

Elektronika

Elektronika a moderné výdobytky nám uľahčujú život, preto sú vhodným darčekom na kolaudáciu bezohľadu na to, či idete na kolaudáciu bytu či domu, mladším či starším ľudom. Niektoré z nižšie uvedeným tipov sú drahšie, takže sa kľudne zložte viacerí.

Gastro výbava

V každej jednej domácnosti sa nachádza aspoň jedna kuchyňa, preto je rozhodne skvelým kolaudačným darom ju vylepšiť nejakou kvalitnou gastro výbavou ako sú napríklad štýlové misky, šikovné kuchýnske pomôcky či kvalitné potraviny.

Kvety

Izbové kvety sú jeden z najjednoduchších a cenovo nenáročných darčekov na kolaudáciu. Kúpite ich takmer hocikde a oživíte tým domácnosť. Akurát si dajte záležať na farbe kvetináča a na náročnosti na starostlivosť podľa toho, ako moc sú obyvatelia domácnosti zapálený do pestovania kvetín.

Z každého rožka troška

Ak Vás nezaujal žiadny z vyššie uvedených kolaudačných darčekov, môžete vybrať nejaký drobný doplnok do domácnosti ako je napríklad aromalampa alebo bezdotykový dávkovač mydla, poprípade poukážku na nákup. Každý z týchto darčekov sa určite hodí na kolaudáciu Vašich blízkych !


Ak si predsa len neviete rady s výberom ideálneho darčeka do nového bývania, inšpirujte sa v niektorej z darčekových kolekcií na Biano.sk. Nájdete tam nápady na bytové doplnky, dekorácie a rôzne praktické drobnosti. 

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vašich blízkym, ku ktorým idete kolaudovať Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darčeky, ktoré ich potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.