Darčeky počas karantény

Sedíte doma v karanténe a Váš blízky má narodeniny, meniny alebo nejaký iný sviatok? To, že ho nemôžete osobne navštíviť, potriasť mu rukou a niečo mu darovať ešte neznamená, že ho nemôžete obdarovať. Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov na darčeky, ktorými potešíte oslávenca aj v týchto ťažkých časoch.

Domáci fitness

Nakoľko domáci fitness je opäť v móde kvoli opatreniam proti korona vírusu, prinášame Vám tipy na darčeky, vďaka ktorým môže Váš fitnessák či fitnessáčka cvičiť aj doma. Ku karanténnemu fitnessu odporúčame hrazdu, stacionárny bicykel alebo rôzne pomôcky na domáci tréning.

Večera na diaľku

Dali by ste si s oslávencom za normálnych okolností chutný obed alebo večeru? Burger, sushi, pizzu či šalát? Dá sa to aj v karanténe! Objednajte mu niečo chutné napríklad cez Bistro.skWolt alebo inú donášku s tým, že mu jedlo vopred zaplatíte a on si už len preberie pripravené a chutné jedlo. 

Niečo na rýchlejšie ubehnutie času

Keďže musíme teraz sedieť všetci doma, vhodný darček môže byť niečo kreatívne, niečo s čím rýchlo ubehne čas, ideálne kombinácia oboch.

1 € - 11000 €
Do obchodu
11 € - 1500 €
Do obchodu
Akcia
Sušička na ovocie

3% Zľavový kód: AFS3

40 € - 275 €
Do obchodu
1 € - 300 €
Do obchodu
230 € - 500 €
Do obchodu
5 € - 800 €
Do obchodu
Akcia
Aromalampa

3% Zľavový kód: AFS3

4 € - 20 €
Do obchodu
Google Chromecast

Šikovná vecička, ktorú stačí zapojiť do telky alebo monitora a cez wifi môžete prehrávať videá či hudbu z telefónu alebo počítača.

~47 €
Do obchodu
Akcia
Autíčko na diaľkové ovládanie

3% Zľavový kód: AFS3

12 € - 750 €
Do obchodu
Vitamín D

10% Zľavový kód: DOG10

7 € - 17 €
Do obchodu
Sterilizátor mobilného telefónu

Zariadenie, ktoré efektívne očistí Váš telefón od baktérii.

36 € - 200 €
Do obchodu

Nechajte mu doručiť darček

Všetky e-shopy naďalej doručujú tovar, takže ak máte vymyslené, čo by mohlo byť skvelým darčekom, objednajte to cez e-shop, zaplaťte to dopredu a nechajte to doručiť oslávencovi. Avšak, momentálne sú asi všetky e-shopy a ich kuriéri maximálne vyťažení, takže prosím berte ohľad na to, že tovar môže meškať. Ak Vás žiadny darček nenapadá, neváhajte využiť náš vyhľadávač darčekov.

Zavolajte si

I keď máme čo v najväčšej možnej miere obmedziť osobný kontakt a zostať doma, to neznamená, že si nemôžete s oslávencom zavolať. Je už len na Vás či si zavoláte alebo využijte videohovor. A popri volaní môžete robiť aj rôzne aktivity, ako napríklad si zahrať online hru, poukazovať si čo máte nové alebo si len tak vypiť (fernet) cez internet.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.