Darčeky pre hráčov, gamerov a podobné tvory

Vybrať darček pre hráča, môže byť obtiažne, hlavne ak sa nevyznáte do hernej tématiky. Naštastie sme tu my a veľmi radi Vám pomôžeme. Avšak, potrebujeme aspoň nejaké základné informácie o Vašom hráčovi. Minimálne na čom a zhruba čo hráva (typ hier, poprípade aj konkrétne hry). Skúste to vyzistiť len tak medzi rečou, od jeho kamarátov, rodiny alebo zo sociálnych sietí (čo lajkuje, sleduje). Ak máte tieto info zistené, super, výber darčeka bude presnejší a jednoduchší. Ak sa Vám nepodarilo nič zistiť, nevadí, máme tipy aj na všeobecné gamerské darčeky :)

Niečo univerzálne

Neviete akú hru či iný konkrétny darček kúpiť hráčovi? Vsadťe na istotu a kúpte mu darčekový poukaz do predajne pgs.sk a nechajte výber na ňom. 

Darčeková poukážka do ProgamingShop

Eshop zameraný na počítačové a konzolové hry

10 € - 100 €
Do obchodu

Konzoloví hráči

Ak ste si istý, že sa jedná o konzolového hráča (gamera), to znamená, že hráva hry na Playstation, Xbox alebo Nintendo Switch, tak Vám navrhujeme kúpiť buď hru, ktorú viete že ešte nemá a bude hrať (čo môže byť dosť oriešok) alebo ovládač (ak má len jeden a viete, že sa mu hodí druhý) alebo jednoducho kúpte poukážku do internetového obchodu pre danú konzolu a nechajte výber na ňom. Poprípade, ak máte veľký rozpočet a máte ho radi, kúpte mu rovno novú konzolu.

Počítačoví hráči

V prípade, že je Vašim cieľom počítačový hráč, môžete mu taktiež kúpiť nejakú hru poprípade mu dať poukážku do internetového obchodu na hry. Odporúčame kúpiť poukážku, pretože máte väčšiu istotu, že dostane niečo, čo naozaj chcel. Ďalším možným darčekom je trocha hygieny pre jeho počítač.

Virtuálna realita

Najnovším trendom a pravdepodobne aj svetlou budúcnosťou hier je virtuálna realita. Môžete cez ňu hrať hry, pozerať filmy či dokonca sa poprechádzať po džungli alebo dne oceána. Najlacnejšou variantou na vyskúšanie je virtuálna realita pre smartfóny. Stačí si kúpiť vhodné okuliare na Váš mobil, stiahnuť aplikácie pre virtuálnu realitu, napr. Google Cardboard (Android, iOs) a pozrieť si alebo zahrať, po čom srdce túži. Ďalším krokom vo svete virtuálnej reality su komplexné headsety, ktoré sa prepoja s počítačom, Playstationom alebo dokonca už existujú aj také, ktoré nepotrebujú nič a fungujú samé, bezdrátovo. Ale samozrejme, tie sú oveľa drahšie.

Fanúšikovský tovar

Neoslovili Vás ani hry ani ovládače? Stále môžete darovať hráčovi niečo z jeho obľúbenej hry. A to ho možno aj poteší viac ako hra, kedže ak ju má rád, určite ju už prešiel. Vaše možnosti na ďalšie darčeky sú napríklad rôzne plagáty, oblečenia, figúrky, komiksy, šálky...

Fortnite mánia

Figúrky, plyšáky, tričká či ruksaky jednej z najpopulárnejších hier tohoto obdobia.

4 € - 350 €
Do obchodu

Mohlo by sa páčiť

Žiadny z vyššie uvedených tipov na darček sa Vám nepozdáva alebo máte pocit, že by Vášmu oslávencovi neulahodili? Neviete, čo Váš blízky hráva? Môžete Vášmu hráčovi hier podarovať nejakú technologickú vychytávku ako sú napríklad bluetooth slúchadlá alebo bluetooth reproduktor.

Xiaomi Mi Tv Box

Túto magickú krabičku stačí pripojiť do klasického televízora a na wifi a z obyčajnej telky je zrazu Smart TV aj s ovládačom.

~80 €
Do obchodu
Google Chromecast

Šikovná vecička, ktorú stačí zapojiť do telky alebo monitora a cez wifi môžete prehrávať videá či hudbu z telefónu alebo počítača.

~47 €
Do obchodu
15 € - 800 €
Do obchodu

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.