Darčeky pre nadšencov áut

Ak hľadáte darček pre nadšenca automobilov, tak my Vám to uľahčíme! Z nášho výberu darčekých tipov určite vyberiete ten pravý pre Vášho oslávenca.

Staroslivosť o auto

Zakúpením poukážky na umytie auta, autokozmetiky alebo vapky sa môžete uistiť, že voz Vášho blízkeho bude vyzerať stále ako nový! Ak si rád popracuje na svojom milovanom autíčku tak zdvihák, leštička alebo podpery sú ideálnym nadšeneckým darčekom taktiež. 

Vapka

Vysokotlakový čistič, slúži na čistenie pomocou silného prúdu vody.

65 € - 820 €
Do obchodu
Hever

Zariadenie na nadvihnutie automobilu.

40 € - 120 €
Do obchodu
Jump starter

Zariadenie na naštartovanie automobilu s vybitou batériou.

75 € - 265 €
Do obchodu


Vylepšenie auta

Chcete "vylepšiť" auto Vašeho oslávenca? Darujte mu napríklad kameru do auta aby v prípade nehody mal dôkaz o nevine, zlepšenie audia nech mu dlhé cesty spríjemní kvalitná muzika alebo príjemnú voňu vanilky, maliny či kvitnúcich kvetín.

Ďalšie darčeky pre nadšencov automobilov

Užitočné vecičky do auta ako napríklad autochladnička alebo alkohol tester sú rozhodne skvelý darček, taktiež ako kvalitné slnečné okuliare či dezinfekcia na ruky, ktorá je v poslednom období veľmi žiadúci tovar.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.