Darčeky pre učiteľov

Hľadáte ten správny darček pre učiteľa alebo učiteľku? Učitelia nás sprevádzajú pomerne dlhou časťou nášho života a veľa nás naučia, preto im doprajte hocijaký pekný darček z nášho výberu!

Užitočné darčeky v práci 

Pracuje Váš oslávenec často s počítačom ? V tom prípade USB kľúč alebo ergonomická myš učiteľovi dokážu spríjemniť prácu s počítačom. Pokiaľ im chcete uľahčiť prácu so žiakmi v triede, darčeky ako prezentér, tablet alebo bluetooth reproduktor im iste pomôžu.

Prezentér

Laser ukazovadlo, ovládač k prezentácii

15 € - 100 €
Do obchodu
Vejár

10% Zľavový kód: zlava10

2 € - 11 €
Do obchodu

Darček žiaka učiteľovi

Tieto darčeky sú vhodné ak chcete ako žiak dať učiteľovi niečo pekné na zakončenie školského roka alebo ku začiatku nového školského roka. Kvetiny a káva sú starou klasikou, ktorá neomrzí a jahody v čokoláde, vonná sviečka alebo aromatické olejčeky sú niečo zaujímavejšie a originálne. 

Kvety

Voňavý darček, ktorý poteší každú ženskú dušu. Kúpiť ich môžete v najbližšom kvetinárstve.

1 € - 600 €

Na relax po práci

Učitelia majú veľmi namáhavú prácu. Do ich práce vkladajú mnoho námahy a úsilia. Práca s deťmi neni určite ľahká a môžu mať z toho nadmerné množstvo stresu. Doprajte Vášmu oslávencovi zaslúžený oddych po namáhavom dni v práci. Masáž pre oddýchnutie si alebo pokiaľ zbožnuje adrenalín tak tu je zážitková jazda. Vyberte mu/jej ten správny darček !

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.