Home Office darčeky

V týchto časoch mnohí z nás pracujú z domáceho prostredia na počítačoch alebo notebookoch. Spríjemnite Vášmu oslávencovi tieto zdĺhavé dni pekným darčekom z nášho výberu !

Zlepšenie a uľahčenie práce

Pracovať celé hodiny pred počítačom počas home office-u namáha oči, zápastia ale aj chrbát. Je dôležité si naše telá chrániť a dávať si na ne pozor. Preto doprajte Vášmu blízkemu darček, ktorý mu s týmto pomôže. Ergonomická myš alebo podložka, či pohodlné kreslo určite potešia!

Spríjemnenie pracovného prostredia

Ak sa cítime dobre v pracovnom prostredí, máme aj lepšiu náladu a produktivitu. Zkrášlite Vášmu blízkemu jeho "domácu kanceláriu" pekným obrazom, hudbou z bluetooth reproduktora alebo farebnými kvetinami, ktoré osvieža jeho home office prostredie!

Vitamín D

Keďže teraz bývame kvôli home office viacej doma a naša pokožka absorbuje menej vitamínu D zo slnka, je dôležité si tento vitamín nahradiť. Vitamín D ovplyvňuje množstvo životne dôležitých funkcií v ľudskom tele, preto by sme ho nemali podceniť. Využite zľavový kód, ktorý platí do konca roka 2020.

Vitamín D

10% Zľavový kód: DOG10

7 € - 17 €
Do obchodu

Oddych po práci

Po práci si každý chce riadne oddýchnuť. Či už si pospať na gauči pri telke s kávičkou z nového kávovara alebo nechať sa masírovať masážnym prístrojom. Vyberte ten pravý darček z nášho veľkého výberu úžasných darčekov !

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.