Najlepšie darčeky na Deň matiek

Deň matiek sa tak ako každý rok oslavuje druhú májovú nedeľu. V prípade, ak neviete aký darček darovať svojej mame či babke, máme pre Vás zopár tipov na darčeky, ktorými im môžete prejaviť vďaku a lásku. Napodstatnejšie sú však chvíle, ktore strávite spoločne, darček je už len malý bonus.

Zážitok

Čo tak darovať Vašej mame alebo babke zaslúžený oddych? Webový portál ZľavaDňa.sk ponúka veľké množstvo oddychových či skrášlovacích kúr. Poprípade kúpte kúru aj sebe a užite si spoločné chvíle.

Kozmetika

Naše mamičky si zaslúžia hýčkanie a opateru, preto je určite výborný darček ku Dňu matiek napríklad kozmetika. Či už sa rozhodnete pre parfém, telovú starostlivosť, pleťovú či dekoratívnu kozmetiku, v eshope Vivantis.sk nájdete široký sortiment kvalitných produktov s doručením domov alebo do zásielkovne. 

Sladké potešenie

Výborným darčekom ku Dňu matiek je rozhodne aj čokoláda, bonboniéra alebo nejaká iná sladká pochutinka. Takýto darček jednoducho kúpite v najbližšom obchode a máte vystarané.

Kvety

Kytičkou ruží, tulipánov či gerbier vyčaríte úsmev na tvári každej mamičke. Kytička poteší dámu pri každej príležitosti, preto je výborným darčekom aj ku Dňu matiek. Ak chcete mamičke podarovať trvácnejší darček, kúpte jej rastlinku v kvetináči, napríklad orchideu či kaktus.
Ak ste z Bratislavy, dávame Vám do pozornosti donášku kvetov kvetyprevas.sk.

Šperky

Vyberte svojej mamičke pri príležitosti Dňa matiek náramok, náušnice či náhrdelník a darujte jej tak trvalú spomienku na Vás. Na stránke Vivantis.sk nájdete širokú ponuku produktov z rady šperkov. Nezabudnite vybrať darček podľa toho, či obľubuje Vaša mamička strieborné alebo zlaté šperky.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.