Skvelé darčeky pre mužov

Vybrať darček mužovi nie je vždy jednoduché. Preto pre Vás máme kopec tipov na darčeky pre manžela, priateľa, otca, dedka, brata alebo aj len kamaráta či kolegu. Prvým krokom pre Vás je zistiť aspoň základné záľuby človeka, ktorého chcete obdarovať. Možno Vás už hneď napadne, čo mu kúpiť a máte vystarané. Ak však stále nemáte nič, nevadí, nižšie máme spomínané tipy na darčeky, z ktorých si určite vyberiete a potešíte nimi Vášho blízkeho.

Vôňa

Jeden z najbežnejších darčekov pre muža je rozhodne parfém. Každý chlap chce voňať (poprípade aspoň nesmrdieť), preto je voňavka dobrý darček. Ceny sa pohybujú v rôznych kategóriach, takže ak si nie ste úplne istý výberom vône, kúpte radšej menšie balenie a ak s danou vôňou bude spokojný, nabudúce už viete čo kúpiť a aj väčšie balenie. Ako alternatívu môžete kúpiť hocijakú inú pánsku kozmetiku.

Auto-moto

Má Váš manžel či priateľ záľubu v autách alebo motorkách? V tom prípade je super darček zážitková jazda na nadupanom fáre, na ktorú určite nikdy nezabudne. V dobrom, samozrejme. Dalším super darčekom pre auto moto muža môže byť autokozmetika pre jeho obľúbené auto či motorku.

Hodinky

Hodinky sú neoddeliteľnou súčasťou štýlu muža a jeho osobnosti. Sú vhodným darom na výnimočné príležitosti, ako 50tka alebo iné okrúhle narodeniny. Nakoľko sa jedná o drahší a dlhotrvajúci darček, poriadne pouvažujte aké hodinky budú tie pravé pre Vášho blízkeho.

Jedlo

Je jedno či hľadáte darček pre manžela, priateľa, otca, dedka, brata či len kamaráta, každý muž má rád jedlo. Ak rád varí, tak mu môžete vybrať niečo zo širokej ponuky kuchynskej výbavy ako napríklad kvalitné nože alebo teplomer na mäso. V prípade, že ho príprava jedla až tak nefascinuje, podarujte mu už hotové jedlo (alebo aspoň zaplatené). Nakoľko je situácia ohľadne koronavírusu aká je, jedlo si maximálne môžete objednať. Čo však neznamená, že nebude chutiť.

Holenie

Každý chlap sa musí starať o svoje ochlpenie na tvári. Ak sa holí do hladka, zíjdu sa mu žiletky, pena na holenie alebo voda po holení. Ak si udržiava bradu, tak je vhodným darčekom zastrihávač fúzov alebo doplnok starostlivosti o bradu. Bez ohľadu ochlpenia brady, každému mužovi rastú chlpy v nose, ktoré je fajn raz začas skrátiť.

Osobný darček

Hľadáte niečo osobné? Neváhajte nás kontaktovať cez správu na facebooku, instagrame alebo emailom. Veľmi radi Vám bezplatne poradíme s výberom darčeka pre Vášho blízkeho.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho blízkeho Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darčeky, ktoré ich potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.