Správny darček na Deň Otcov

Deň Otcov sa oslavuje každý rok tretiu júnovú nedeľu. Tento sviatok je menej oslavovaný ako Deň Matiek, čo je škoda, nakoľko aj naši otcovia a dedkovia si zaslúžia svoj špeciálny deň. Pre túto príležitosť sme pre Vás pripravili zopár tipov na darček pre otcov a dedkov, ktorými ich určite potešíte.

Alkohol tester

Zostatkový alkohol po akciách je zradná vec a pevne veríme že nechcete, aby Váš otec či dedko prišiel o vodičák keď pôjde domov z rybačky na nedeľný vývar len preto, že sa cítil v pohode ale pritom nafúkal hneď na prvej križovatke pol promile, lebo bol super nápad dopiť všetky pivá o tretej ráno.

Auto výbava a zábava

Myslíte si, že správny darček na Deň otcov sa netočí iba okolo alkoholu? Tak v tom prípade máme pre Vás odporučenie na skvelý eshop 1autodiely.sk zaoberajúci sa auto-doplnkami, kde kúpite nové koberčeky do auta, vône, poťahy či komponenty ktoré chýbajú jeho autu alebo sú nenávratne poškodené určite nie jeho vinou. Poprípade nejakú zážitkovú jazdu.

Hever

Zariadenie na nadvihnutie automobilu.

40 € - 120 €
Do obchodu
Jump starter

Zariadenie na naštartovanie automobilu s vybitou batériou.

75 € - 265 €
Do obchodu
Vapka

Vysokotlakový čistič, slúži na čistenie pomocou silného prúdu vody.

65 € - 820 €
Do obchodu
Darčeková poukážka do ZľavaDňa

Eshop zameraný na zľavové poukážky na zážitky, pobyty...

20 € - 300 €
Do obchodu

Jedlo

Má Váš otec, poprípade dedko rád jedlo? A nielen také, ktoré uvarí mama alebo babka? Kúpte mu ku Dňu otcov nejakú pochutinu, či už je to jeho obľúbená maškrta alebo kompletný chod z Bistro.sk alebo zľavovú poukážku na jedlo cez ZľavaDňa.sk a možno sa aj s Vami podelí o darovaný labužnícky zážitok.

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vašeho otca či starého otca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho možno potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.