Valentínsky darček pre Vašu milovanú polovičku

14. február, sviatok sv. Valentína, deň všetkých zamilovaných. Častokrát si lámeme hlavu akým darčekom potešíme svojho priateľa/priateľku či iného blízkeho. Pri tejto príležitosti Vám prinášame niekoľko tipov na valentínske darčeky, ktoré zaručene vyčarujú úsmev na tvári. Tento rok je bohužial kvôli Covidu smutnejší a obmedzenejší vo výbere darčekov, ale vždy je z čoho vyberať, kedže sme tipy na darčeky prispôsobili aj na toto obdobie. 

Darček s vlastným motívom

Klasický ale zároveň dosť podceňovaný valentínsky darček sú fotografie a fotorámy (popr. fotoknihy). Tento darček je vhodný pre mužov aj pre ženy, nakoľko všetci radi spomínaju na krásne chvíle, ktoré sú zachytené napríklad na darovaných fotkách. Prípadne si nechajte niektoré časti rámika voľné a naplánujte si ďalšie zážitky, s ktorými rámiky zaplníte. A samozrejme, nejaký roztomilý hrnček so zaľúbenou potlačou poteší.

Sladké potešenie

A čo tak darovať Vašej valentínke niečo sladké? Chocoboss.sk ponúkajú čerstvé jahody alebo banány vo vynikajúcej čokoláde v okolí Bratislavy, Trnavy a Nitry, na to sa jednoducho nedá povedať nie. Alebo jednoducho skočte do obchodu a kúpte niečo sladké tam. Veď sa predsa vraví, že láska ide cez žalúdok. 😊

Valentínsky darček pre ženu

Hľadáte valentínsky darček pre manželku, priateľku či snúbenicu? Darujte jej krásne kvety, očarujúce šperky či voňavku. Vhodným ženským darčekom je taktiež plyšáka na túlenie sa alebo zvodné spodné prádielko.

Kvety

Voňavý darček, ktorý poteší každú ženskú dušu. Kúpiť ich môžete v najbližšom kvetinárstve.

1 € - 600 €

Valentínsky darček pre muža

Darček pre manžela, priateľa či snúbenca je ľahké vybrať. Mužom stačí nejaké dobré jedlo, pitie a hlavne kopec lásky ;) A ak by Váš bol materialistickejší, mohla by ho potešiť voňavka alebo peňaženka. 

Dúfame, že sme Vám poradili s výberom valentínskeho darčeka. Avšak, nejde ani tak o darček ako o to, aby ste s osobou, ktorú milujete strávili pekné chvíle. A nie len na Valentína, ale každý deň. 

Nič Vás neoslovilo?

Tak potom Vám odporúčame použiť náš vyhľadávač darčekov, kde po zadaní veku, pohlavia a záľub Vášho oslávenca Vám vygenerujeme personalizovaný zoznam tipov na darček, ktoré ho potešia.

Osobné poradenstvo

Ak ste nič vhodné nenašli, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom správy a my Vám veľmi radi bezplatne poradíme.